قوانین و مقررات

به اطلاع تمامی کاربران می رساند که استفاده از کالا و خدمات این فروشگاه منوط به قبول شرایط ذکر شده در ذیل می باشد :

توجه داشته باشید مقررات ایران نود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است که متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هنگامی که از فروشگاه ایران نود خرید و یا از سرویس‌ها و خدمات و محتوای موجود در سایت استفاده می‌کنید به معنی پذیرفتن تمام تغییرات ایجاد شده در قوانین سایت می‌باشید

سایت ایران نود تعهد می‌کند که به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ایران نود با استفاده ي اصولي از به روزترين روش احراز هويت کاربران و بهره گيري از تکنولوژيهاي برنامه نويسي جهت بالابردن امنيت سايت اقدام کرده است .

1- کلیه لایسنس ها نیاز به فعال سازی پس از خرید دارند . لذا مشریان میبایست پس از خرید سریال نامبر ، جهت فعال سازی لایسنس طبق توضیحات بعد از خرید اقدام نمایند . در صورت نياز به فعال سازي لايسنس از طريق سامانه گفتگوی آنلاین ،صفحه ي تماس با ما و يا پشتيباني آنلاين اطلاع دهيد .

2- تمامي سريال هاي خريداري شده در صفحه سوابق خريد قابل مشاهده ميباشد .

3-لايسنس اینترنت سکیوریتی یکبار بر روی یک سیستم قابل استفاده بوده و پس از تعویض ویندوز لایسنس مجدد قابل استفاده نمیباشد .

4- کلیه لایسنس ها از تاریخ خرید یکسال پشتیبانی دارند .

5- شرایط استفاده و مشخصات هر محصول در صفحه توضیحات آن مشخص گردیده است .

6- در این فروشگاه صرفاً لایسنس (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

7- قبل از استفاده از لایسنس توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل لایسنس به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

8-به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن لایسنس ها، پس از فعالسازی هیچ لایسنسی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

9- در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

ايران نود دارای نماد اعتماد الکترونيکي دوستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت مي باشد .