قوانین و مقررات

به اطلاع تمامی کاربران می رساند که استفاده از کالا و خدمات این فروشگاه منوط به قبول شرایط ذکر شده در ذیل می باشد :

توجه داشته باشید مقررات ایران نود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است که متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هنگامی که از فروشگاه ایران نود خرید و یا از سرویس‌ها و خدمات و محتوای موجود در سایت استفاده می‌کنید به معنی پذیرفتن تمام تغییرات ایجاد شده در قوانین سایت می‌باشید .

*شرایط بازگشت وجه :

در صورتی که لایسنس بر روی نرم افزار فعال نشود و ایراد از سمت نرم افزار باشد کارشناس پشتیبانی موظف به بررسی موضوع و در صورت تایید کارشناس وجه پرداختی به حساب مشتری عودت داده میشود و مواردی مانند خرید اشتباه شامل ضمانت بازگشت وجه نمی باشد .

سایت ایران نود تعهد می‌کند که به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ایران نود با استفاده ي اصولي از به روزترين روش احراز هويت کاربران و بهره گيري از تکنولوژيهاي برنامه نويسي جهت بالابردن امنيت سايت اقدام کرده است .

1- تمامی لایسنس ها به صورت فعال بوده و نیازی به فعالسازی ندارند . لذا مشریان میبایست پس از خرید ،جهت فعال سازی لایسنس طبق توضیحات بعد از خرید اقدام نمایند .بدیهی است که اعتبار لایسنس در حال استفاده میباشد و عدم فعالسازی لایسنس بر عهده خریدار میباشد .

2- تمامي سريال هاي خريداري شده در صفحه سوابق خريد قابل مشاهده ميباشد .

3-تمامی لايسنس ها یکبار بر روی یک سیستم قابل استفاده بوده و پس از تعویض ویندوز لایسنس مجدد قابل استفاده نمیباشد .

4- کلیه لایسنس ها از تاریخ خرید یکسال پشتیبانی دارند .

5- شرایط استفاده و مشخصات هر محصول در صفحه توضیحات آن مشخص گردیده است .

6- در این فروشگاه صرفاً لایسنس (کد فعال سازی نرم افزار) عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی گردد.

7- قبل از استفاده از لایسنس توضیحات مربوط به آن را که همراه با تحویل لایسنس به شما ارائه می شود را با دقت بخوانید.

8-به دلیل ماهیت یک بار مصرف بودن لایسنس ها، پس از فعالسازی هیچ لایسنسی قابل برگشت به فروشنده نیست حتی اگر استفاده نشده باشد، لطفاً در هنگام خرید کاملاً دقت نمایید.

9- در صورتی که مشکلاتی نظیر تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد، ایجاد گردد، این مورد بر عهده مسئولین شرکت تولید کننده خارجی می باشد و مسئولیتی متوجه فروشنده نخواهد بود.

10-کاربران موظف اند computer name دستگاه هایی (کامپیوتر یا لپ تاب) که لایسنس اورجینال بر روی آن فعال میکنند را از طریق فرم تسویه حساب ، تماس با ما و ابزارهای رایج به پشتیبانی اطلاع دهند در غیر اینصورت مسئولیت بلاک شدن لایسنس بر عهده خریدار میباشد .computer name لایسنس های دوکاربره و بیشتر نیز باید به پشتیبانی اعلام شوند .

11-در صورتی که ویندوز را تعویض میکنید باید computer name جدید را اعلام کنید تا computer name قدیمی از دسترس لایسنس خارج شود و computer name جدید جایگزین شود .

12-مسئولیت استفاده بیش از اندازه و بیشتر از تعداد کاربر خریداری شده لایسنس بر عهده خریدار میباشد و computer nameهای غیر مجاز بلاک میشوند .

13-کاربران موظف اند تا computer nameهایی که در یک شبکه هم نام هستند را تغییر نام داده و به پشتیبانی اعلام کنند .

14-به دلیل ثبت درخواست فعالسازی لایسنس از طرف کمپانی eset ممکن است تایید فعالسازی لایسنس با تاخییر 1 روزه و حداکثر 3 روزه انجام پذیرد بدیهی است که ممکن است از اعتبار کمتری برخوردار باشد .

15-به دلیل اشتراکی بودن لایسنس ممکن است لایسنس از 1 تا 7 روز از 365 روز اعتبار کمتری برخوردار باشد .

16-مسئولیت عدم وارد کردن computer name صحیح و یا اشتباه بر عهده خریدار می باشد .

ايران نود دارای نماد اعتماد الکترونيکي دوستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت مي باشد .